Previous Entry Share Next Entry
Pierdolimy angsty
ayremi
Nienawidzę 24 lipca. To dzień, w którym urodziła się osoba, której nienawidzę najbardziej. Z całego serca życzę mu szybkiej śmierci. 
Jednocześnie mam sentyment do tej daty. Gdy piszę, zwykle jeden z bohaterów jest urodzony właśnie tego dnia. To robi się całkiem zabawne.

Jako że mój cynizm w takie dni wspina się na swoje wyżyny, bawię się nawet zajebiście. Umilam sobie czas rozmowami z ukochanym Adasiem i szukaniem pierdół w necie. Wynikiem tego jest ostatnio znaleziony meme:


ADVENTURE by ~angelaART on deviantART

A dalej ciekawa interpretacja:


APH: LIKE, LIET, GRAB MY HAIR by ~amberc8 on deviantART

Czy nawet to xD :


Bruder, grab my you-know-what by =Mystanne on deviantART

Poza tym, tak, wiem, że powinnam iść spać, ale jakoś tak nie mogę się zebrać. Jutro przed siódmą ruszam do Nysy, a dalej na obóz. Ja się naprawdę cieszę, chociaż tego po mnie nie widać.

Poczyniłam ostatnio twórcze postępy w moim Liceum - rozdział drugi wraz z początkiem trzeciego gotowe - i oby szło mi tak dalej.  Co z tego, że wciąż mieszają mi się dane osobowe połowy bohaterów? xD

Dobra, teraz już naprawę wyłączam Adasiową muzykę(Escape the Fate) i idę spać. Czasem trzeba. A do kolejnej wkurzającej daty czekam aż do 26 listopada.

Życzcie powodzenia.

?

Log in

No account? Create an account